ימים
שעות
דקות
שניות

וובינר עסקים בצפון

ניווט במשבר:
איזון בין חומר ורוח בהחלמה עסקית

היי, בעלי עסקים קטנים באזור הצפון! עצרו שניה! אתם מוזמנים ל Webinar מיוחד במינו! למה 'מיוחד במינו'?

קודם כל, בגלל שהוא חובה! חובה לכל יזם או בעל עסק. שנית, מדובר כאן בעסק שלנו. בBaby שלנו! עליו צריך לשמור מכל משמר בעתות שלום. ואף יותר מכך בזמן משבר או בזמן מלחמה. כדאי לקבל החלטות נכונות לגביו ובעיקר לתכנן את הצעדים הבאים קדימה.

לשם כך אנחנו כאן. לחשוף אתכם לכלים ותובנות מעולם ה"חומר" ועולם ה"רוח" של העסק. לדון בתכנון פיננסי אסטרטגי ולפתח מיומנויות מרוככות של שיווק על מנת להתקדם ולצלוח את התקופה.

מי אנחנו?

עמית קולינסקי

רו"ח, יועץ כלכלי, מלווה ומפתח עסקים

מעל 20 שנה עוסק ב: ליווי ופיתוח עסקים, חברות וארגונים, מכשיר יזמים, מנהלים ויועצים עסקיים. מנכ"ל של חטיבת היועצים העסקיים KOLINSKI Autonomous Businesses מרצה למקצועות הכספים, כלכלה, שוק ההון, יזמות, מימון, תמחיר ועוד באוניברסיטאות השונות בארץ.

מורן ערן מור

יועצת עסקית, בעלת סטודיו למיתוג ואתרים

מזה 17 שנה מייעצת לעסקים ומסייעת להם בעיצוב ודיוק החזון, תומכת ומכווננת עבורם את העברת המסרים ויזואליים וטקסטואליים דרך נכסים דיגיטאליים, בונה אתרים, מייצרת שפה מיתוגית אחידה ותומכת לרשתות והערוצים המגוונים להשגת יעדים עסקיים.

על מה נדבר?

ננסה קודם כל לקבל תמונת מצב על מצב העסק שלנו ונתמקד בטקטיקות לשמירה על עסק יציב ומצליח בעל אריכות ימים.. נדבר על קבל החלטות ועל הסינרגיה של המיתוג הפרסום והשיווק יחד עם התכנון העסקי.

נדבר על איך בעתות משבר אנחנו כן יכולים להמשיך לפרסם, להשתמש במוצר שלנו בדרך יצירתית וע"י מיתוג נכון ונוכחות דיגיטלית לשמור על חוסן ויכולת התאוששות גבוהה בהתאם לתכנון פיננסי חכם.

בנוסף תקבלו מאיתנו קבצים וכלים שיעזרו לכם בהתנהלות.

ימים
שעות
דקות
שניות

הצטרפו לוובינר החינמי

כמה פרטים חשובים וביום הוובינר תקבלו לינק למייל

דילוג לתוכן