אני רוצה לחלוק איתכם כמה שיותר טמפלטים ותבניות שוות שיחסכו לכם המון עבודה. אני יודעת שלי זה לקח הרבה זמן להגיע לדבר הנכון בחלקם וזה כל כך עוזר שיש לך משהו מוכן וצריך רק לעדכן ולשנות בו כמה אלמנטים וטקסטים.

הכנתי טמפלטים לרכישה בעלויות באמת מצחיקות.

מזמינה אתם לעקוב מדיי פעם לראות מה אני מעלה, מבטיחה הרבה ממתקים.

ספר מותג להורדה לעריכה באינדיזיין1

ספר מותג לעריכה באינדיזיין - 30 ש"ח

בלי לשבור את הראש ולבנות מחדש כל פעם, רק להכניס את הטקסטים והתמונות הרלוונטיים, את הלוגו שלכם ושנת הפרוייקט ואתם יכולים תוך זמן עבודה קצר לשלוח ללקוח קובץ מרשים ומגובש על המותג שלו. המלצה שלי גם להוסיף מוקאפים שרלוונטיים ללקוח ולתחום העיסוק שלו עם הלוגו והצבעוניות ועיצוב מחמיא ויעיף ללקוחות את הפוני.

flipboard-650209-unsplash.jpg

קורס אונליין אחד על אחד

בנוחיות הבית שלך, עם הקלטות מוכנות ושיעורים אחד על אחת אלמד את התוכנות שברצוהך להכיר ולהיות בהם וואו. כל תוכנות אדובה שמשמשות אותנו ביום יום לעבודה כעצמאים, טיפים איך לשלוח ללקוחות הצעת מחיר ואיך להראות את התוצרים, טמפלטים מוכנים ומוקאפים חינם לשימוש ממני. נשמע טוב? מעולה!

אז מה הופך אותנו למעצבים עצמאיים ?

יש הרבה מורים וקורסים לעיצוב גרפי בשוק וכולם מצויינים יותר ופחות. מה שכן יצא לי כבר כמה פעמים לשמוע ממעצבים שסיימו ללמוד זה שעכשיו שהם צריכים להתחיל לעבוד…וואלה זה לא נראה ומרגיש אותו דבר כמו בקורס. הם למדו להסתכל על בריף ולמדו לבחור תמונה ולעשות מניפולציות לטפל בטקסט אבל בטכלס ביום יום שמישהו מבקש חוברת או לעשות עיצובים לאתר ולרשתות חברתיות ומודעות גוגל…משהו פה מסתבך.

ולמה זה קורה?

כי בחיים האמיתיים הלקוח לא מגיש לך בריף יפה ומסודר, אלה אתה צריך לסחוט את הלימון הזה עם השאלות הנכונות וזה לא תמיד קל. כי במציאות מנסים להוריד אותך במחיר אם לא מבינים את הערך של מה שאתה מביא. במציאות צריך לעשות גרפיקות מספיק טובות בשביל שמי שפנה אלייך לא יוכל ליצור את מה שעשית בקנבה או לבד, כי יהיה שם ערך מוסף של ידע שאולי יש ללקוח/ה אבל צריך גם לדעת להתבטא בעיצוב ובבחירת הצבעים והאלמנטים, שלא נדבר על להיות מקורי במסר הכתוב…שגם זה לא תמיד הלקוח נותן.

אז נשאלת השאלה , מה אני אמורה לדעת לעשות הכל? גם להיות קופירייטרית, מראיינת, ממתגת, מעצבת גרפית, מעצבת אתרים, וכו וכו וכו. ומה שאני חושבת זה שכן, שיחה איתי חייבת להיות עם הרבה אלמנטים של ידע מעבר להיותי תותחית בתוכנות.

ולמה זה? כי לא רק בגולדה עם קירות הזהב והגלידות המפנקות צריך להעניק חווית לקוח אלה גם מעצב גרפי או אתרים שפונים אליו, צריך להעביר את הלקוח מסע שגם אם הוא בקושי יודע למה הוא פנה אלייך, דרכך הוא יבין בדיוק מה הוא צריך ונכון לו וגם יקבל את זה באופן מקצועי, איכותי ובזמן הגיוני לפרויקט עם אבני דרך ברורות.

מעצב/ת עצמאי/ת חייב/ת להיות יותר !!! זה לא מספיק לעשות קורס טכני שיש פה גם את מיטב העיוני, זה עניין של ללמוד בזמן עבודה אמיתית, עם אנשים אמיתיים ולחץ של זמן, ג'ינגול בין פרויקט לפרויקט ושעות של חיפוש פונט…כן זה אישיו רציני למצוא פונט ותמחור תמחור תמחור.

אולי יוצא ממה שכתבתי נימה של תסכול אבל ההפך הוא הנכון, אני אוהבת את העבדה שלי, אני אוהבת את הלקוחות שלי כי אני מצליחה להתחבר אליהם ברמה האישית ומכך נוצרת גם מערכת יחסים, אמנם לא עם כולם אבל כן אם אלו שנוצר ביננו הקליק הזה.

העבודה שלי דוחפת אותי לרצות להיות טובה לא רק במה שאני עושה במחשב אלה גם ביצירת הקשר הזה שכל כך מקל על הלקוחות ברגע שיש להם מישהי קבועה שכבר מבינה אותם ויכולה לתקתק עבודה.

זה תחום נהדר עם המון מקורות השראה מעולים, המון תחרות והכי חשוב, מספקת ומתגמל.

רוצה קורס איתי אחד על אחד אונליין?

דילוג לתוכן