מיתוג ועיצוב שיגרום לכם

TO POP OUT

מה זה מיתוג בקצרה?

WHAT IS BRANDING

מותג והפיכת החברה למותג אינה רק עיצוב לוגו,צבע ומסר פרסומי. מותג הוא גם ההרגשה שהלקוחות יקבלו היחס, תמונות ועוד הרבה. מותג חזק שמשמר את ערכיו יזכה לבסיס חזק ומוניטין. לבלוט , לעורר עניין בקהל היעד, לתקשר בצורה אחידה ואיכותית עם שימוש עקבי בכל אמצעי התקשורת
בהם הוא נוכח.אנחנו נעבור תהליך כייפי בו נחדד את המסרים ואת הלך הרוח שחשוב לנו להעביר לקהל היעד ונדאג לנוכחות דיגיטלית שתתמוך באסטרטגיה המיתוגית שנתווה.כל זאת על מנת שהעסק שלך יביא את הלקוחות הנכונים והאיכותיים שאיתם ניצור מערכת יחסים ארוכת שנים.

פרויקטים

Gallery

Lets make it simple but SIGNIFICANT

איך זה עובד?​

Nice to meet YOU​

שלב נימוסים והליכות בו נעשה מפגש קצר , נכיר , נשמע ונקשיב .בשלב זה כבר אציע מגוון פתרונות למגוון צרכים שיעלו בשיחה. 

קובעים דייט שני!

2nd date​

 לאחר שדיברנו והכרנו , אשלח הצעת מחיר מסודרת וברורה, בה הכל כתוב מראש ונעשה תאום צפיות גם מבחינת התוכן וגם מבחינת זמני תגובה. 

Presenting

דייט שלישי הוא הכי מסעיר. נחפשים הרעיונות ומוגשת לכם פרזנטציה החושפת את הקונספט המיתוגי. הכל ב"מדריך" שיהווה הבסיס לביטוי הויזואלי והמילולי של המותג – ספר המותג.

Site​

אחרי שהחלטנו על הקונספט העיצובי ויש לנו בסיס מיתוגי טוב, ניגש לפיתוח ועיצוב אתר וורדפרס שישקף את המותג שבנינו בצורה הטובה יותר, יביא לקוחות, יבלוט, וייצר זהות מיתוגית מנצחת!

01: חבילת מיתוג ונוכחות דיגיטלית
העסק שלך ממותג , עם אתר ורשתות חברתיות מעוצבות

במסלול של חבילה זו נעשה פגישת הכרות מעמיקה, מחדד את חזון העסק ואת קהל היעד שלו, נגבש אסטרטגיה עיצובית נכונה אותו נטמיע בספר מיתוג שלך. בספר המיתוג יכללו בין היתר:

הלוגו – וצורות הופעתו  טיפוגרפיה – בחירת הפונט הנכון והמתאים אייקונים וסמלים גרפיים – הילוו את המראה של העסק בפלטפורמות השונות כמו גם דפוס ועוד אפיון של תמונות המתאימות לנראות העסק ואופן השימוש בהם  עיצוב קאברים לרשתות החברתיות פיתוח ועיצוב אתר אינטרנט המשקף את ספר המותג 

02: חבילת מיתוג בלבד
העסק שלך ממותג

במסלול של חבילה זו נעשה פגישת הכרות מעמיקה, מחדד את חזון העסק ואת קהל היעד שלו, נגבש אסטרטגיה עיצובית נכונה אותו נטמיע בספר מיתוג שלך. בספר המיתוג יכללו בין היתר:

הלוגו – וצורות הופעתו  טיפוגרפיה – בחירת הפונט הנכון והמתאים אייקונים וסמלים גרפיים – הילוו את המראה של העסק בפלטפורמות השונות כמו גם דפוס ועוד אפיון של תמונות המתאימות לנראות העסק ואופן השימוש בהם  עיצוב קאברים לרשתות החברתיות פיתוח

03: מתיחת פנים לעסק
מראה חדש ורענן

יש לך מיתוג והוא עובד מעולה אבל משהו שם צריך שיפוץ קטן

מסלול ה"בוטוקס" לעסק, לקחת את מה שיש ועובד טוב ולתת לו חיים מעודכנים יותר , רלוונטיים יותר . עיצוב שיביא לנו לקוחות חדשים שטרם שמעו עלינו וישמרו על הלקוחות הקיימים והנאמנים.